Ako objednať

Sieťotlač je technológia pri ktorej významnú úlohu pri cenotvorbe zohráva počet potlačí, t.j. so zvyšujúcim sa nákladom klesá priemerná cena jednej potlače. Dôležité parametre sú tiež počet farieb a rozmer potlače.

Reklamné a priemyselné potlače Vám vyrobíme individuálne podľa Vašich potrieb, vyžiadajte si preto informácie o možnostiach realizácie a nacenenie e-mailom príp. telefonicky.

Bezpečnostné značenia sú rozdelené do kategórií podľa svojho významu. Môžu byť vyrobené z PVC samolepky, plastu, magnetickej fólie príp. plechu. Podľa vyhotovenia potlače sa delia na klasické (najpredávanejšie), dosvitové (po naakumulovaní svetlom určitý čas v tme svietia) a odrazové (odrážajú svetlo).

Každá značka v online katalógu má svoj kód, ktorý ju označuje druhovo prípadne rozširuje jej význam o doplnkový text. Ceny a rozmerové rady, ktoré sú skladom Vám radi aktuálne poskytneme.

Postup pri objednávaní bezpečnostných značiek

Pri objednávaní môžete využiť dopytovací systém v našom online katalógu, tzv. zápisník, pomocou ktorého rýchlo a prehľadne vyberiete žiadané značky, rozmery a materiály. Po následnom odoslaní dopytu vám e-mailom pošleme cenovú ponuku a ak s ňou budete súhlasiť, stačí ak kladne odpoviete na e-mail - zoznam značiek bude už pribalený v e-maile, čiže odpadá vypisovanie kódov, materiálov a pod.
Je treba upozorniť, že odoslaním dopytu z tejto stránky vám nevzniká žiadna povinnosť tovar objednať ani zaplatiť.

Ak z nejakého dôvodu nemôžete využiť dopytovací systém na stránke (zápisník), tak prosím značky objednávajte e-mailom príp. telefonicky.

Pri objednávaní značenia uvádzajte:

  • kód + smer (pri smerových značeniach)
  • materiál
  • rozmer
  • počet kusov
  • Vaše fakturačné údaje

Vyrobíme Vám značenie aj podľa Vašich individuálnych predstáv.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

/ Home / Objednávka